Przejdź do treści

Zdobądź niezbędną wiedzę i zacznij tworzyć wspaniałe projekty!

Mój pierwszy projekt to zestaw krótkich lekcji wideo przeznaczonych dla początkujących użytkowników, które poprowadzą Cię przez proces nauki korzystania z programów Graitec.

Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw szkoleń z następujących programów
Advance Design – żelbet
Advance Design – stal
Cadkon+RC 
Eurokody

ADVANCE DESIGN
konstrukcja żelbetowa
konstrukcja stalowa


Mój pierwszy projekt z Advance Design, to zestaw 27 łatwych do prześledzenia filmików, które poprowadzą Cię przez proces nauki korzystania z programu Graitec Advance Design w projektach konstrukcji stalowych i betonowych.

Na podstawie projektu wielopiętrowego budynku administracyjnego pokażemy Ci, jak modelować i obliczać konstrukcję żelbetową.

Po zakończeniu tego zestawu filmów, powinieneś zdobyć wystarczającą wiedzę, aby modelować i obliczać swoje własne projekty.


CADKON +RC

Podręcznik szkoleniowy
W niniejszej instrukcji przedstawiono przykłady zastosowania programu CADKON+ RC do zbrojenia elementów konstrukcji żelbetowych (belka dwuprzęsłowa, słup, ściana i schody żelbetowe).

Poniższa instrukcja jest zbiorem ćwiczeń ilustrujących tok postępowania podczas tworzenia zbrojenia, zestawień oraz wydawania dokumentacji rysunkowej.

Dokument ten umożliwi Państwu rozpoczęcie pracy w programie CADKON+ RC oraz ułatwi poruszanie się w obszarze roboczym. Przyjęte założenia dotyczące zbrojenia należy traktować jako rozwiązanie przykładowe, stworzone dla celów szkoleniowych.


EUROKODY


Szkolenie z Eurokodów to zestaw filmików, które łącząc teorię z praktyką, pomogą we wdrożeniu norm w projektowaniu konstrukcji budowlanych.

To ponad kilkanaście godzin materiałów wideo, omawiających zagadnienia Eurokodu 0, 1, 2, 3 oraz 5.


Centrum szkoleniowe Graitec

Centrum Szkoleniowe GRAITEC oferuje szerokie spektrum szkoleń inżynierskich. Jako Autodesk Platinum Partner posiadamy specjalistyczną wiedzę techniczną w określonych branżach i rozwiązaniach oraz dostarczamy wysokiej jakości usługi konsultingowe i wdrożeniowe.
GRAITEC jest autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk, co jest gwarancją kompetencji i wysokiego poziomu merytorycznego naszych szkoleń. Prowadzimy szkolenia indywidualne i grupowe.