Przejdź do treści

Przekonaj się, że da się projektować SZYBCIEJ, ŁATWIEJ i PRZYJEMNIEJ.

Jeśli chcesz poznać pełną funkcjonalność i możliwości oprogramowania Graitec lub Autodesk, rozważasz zakup, ale nie jesteś pewien, które narzędzie będzie dla Ciebie najlepsze, umów się na bezpłatną prezentację programu.

Nasze oprogramowania to najlepsze narzędzia dla KONSTRUKTORÓW I ARCHITEKTÓW.
Jeśli interesuje Cię tematyka, koniecznie zapisz się już dziś!

KONSTRUKTORZY / INŻYNIEROWIE

ARCHITEKCI

– wymiarowanie konstrukcji według Eurokodu
– analiza MES
– szybsze modelowanie konstrukcji stalowych
– zarządzanie dokumentacją projektową
– przyspieszenie pracy nad projektem
– detalowanie żelbetu
– szybsze detalowanie i przygotowanie dokumentacji zbrojeniowej
– projektowanie i detalowanie konstrukcji stalowych
– koordynacja pracy nad projektem
– współpraca w chmurze
– metodyka BIM

– zarządzanie dokumentacją projektową
– przyspieszenie pracy nad projektem
– metodyka BIM
– koordynacja pracy nad projektem
– współpraca w chmurze
– sprawdzanie kolizji
– modele koncepcji architektonicznych


Kliknij w oprogramowanie, które Cię interesuje i uzupełnij formularz. Na podany adres mailowy otrzymasz link oraz dane do logowania. Czas trwania prezentacji to 1 godzina.

#KONSTRUKTORZY #Analiza MES #Wymiarowanie #Eurokod
Jesteś projektantem konstrukcji budowlanych? W swojej pracy brakuje Ci narzędzia, które pozwoli kompleksowo podejść do wymiarowania konstrukcji według Eurokodu. A może Twoje obecne rozwiązanie nie jest intuicyjne lub niezgodne z obecnymi przepisami? Projektowanie 2D przestało być wystarczające przy obecnej złożoności projektów?

Zapisz się na tę prezentację i poznaj nasze rozwiązanie. Przekonaj się, że da się projektować SZYBCIEJ, ŁATWIEJ i PRZYJEMNIEJ, w zgodzie z obecnymi standardami Eurokodu.

Wybierz termin i kliknij:


#ARCHITEKCI #KONSTRUKTORZY #BRANŻYŚCI #Zarządzanie dokumentacją #BIM
Prowadzisz lub realizujesz złożone projekty? Zarządzanie dokumentacją i obiegiem plików jest prawdopodobnie Twoim największym problemem. Szukasz narzędzia, które pozwoli usprawnić ten proces, pozwalając jednocześnie kontrolować dokumentację zgodnie z najnowszymi standardami?

Zapisz się na tę prezentację i poznaj nasze rozwiązanie. Pokażemy Ci, że prawidłowe zarządzanie dokumentacją projektową wcale nie jest skomplikowane.

Wybierz termin i kliknij:


#KONSTRUKTORZY #Modelowanie 3D #Warsztatówka
Pracujesz w Advance Steel, ale brakuje Ci oczywistych narzędzi, które pozwolą na szybszą pracę? Przygotowanie modeli konstrukcji stalowych i dokumentacji warsztatowej jest zbyt mozolne, a co za tym idzie mniej opłacalne?

Zapisz się na tę prezentację i zobacz, jak usprawnić pracę modelera/kreślarza konstrukcji stalowych w środowisku Advance Steel.

Wybierz termin i kliknij:


#ARCHITEKCI #KONSTRUKTORZY #BRANŻYŚCI #Detalowanie 3D #BIM
Twoja codzienna praca to przygotowanie modeli i dokumentacji rysunkowej w Autodesk Revit? Niezależnie od branży każdy projekt posiada szereg tych samych powtarzalnych czynności do wykonania. Wyeliminuj je, a zyskasz na każdym projekcie.

Zapisz się na tę prezentację i zobacz, jak oszczędzić czas i pieniądze na każdym projekcie w Revit przy pomocy PowerPack for Revit.

Wybierz termin i kliknij:


#KONSTRUKTORZY #Żelbet #Detalowanie CAD
Przygotowanie dokumentacji wykonawczej dla konstrukcji żelbetowych w środowisku CAD zawsze była problematyczna – ręczne zliczanie długości czy ilości prętów, nie wspominając już o zmianach kilkukrotnie wydłuża czas spędzony na każdym elemencie. Szukasz CAD, który pozwoli jednocześnie detalować żelbet?

Zapisz się na tę prezentację i zobacz, że wszystkie monotonne czynności przy detalowaniu żelbetu można łatwo wyeliminować.

Wybierz termin i kliknij:


#KONSTRUKTORZY #Wymiarowanie #Eurokod
Jesteś konstruktorem i wymiarowanie konstrukcji według Eurokodu sprawia Ci trudność? A może szukasz narzędzia, w którym szybko zweryfikujesz obliczenia przeprowadzone w innym środowisku? Możliwe też, że twoje obecne kalkulatory nie obejmują postanowień Eurokodu.

Zapisz się na tę prezentację i zobacz, że projektowanie może być szybkie, a co najważniejsze łatwe.

Wybierz termin i kliknij:


#KONSTRUKTORZY #Modelowanie 3D #Żelbet #PREMIUM CONCRETE
Jesteś konstruktorem na co dzień pracującym w Revicie? Prawdopodobnie przygotowujesz tylko model budynku, ale zbrojenie elementów żelbetowych sprawia Ci kłopot? Wynika to z braku odpowiedniej ilości dedykowanych narzędzi dla detalowania i przygotowania dokumentacji zbrojeniowej. Opracowanie zbrojenia w innym środowisku to niepotrzebne powielanie pracy.

Zapisz się na tę prezentację i poznaj szereg usprawnień w PowerPack for Revit PREMIUM CONCRETE, które w końcu pozwolą wykorzystać model 3D do przygotowania dokumentacji wykonawczej konstrukcji żelbetowych.

Wybierz termin i kliknij:


Revit #Modelowanie strukturalne #BIM
Jesteś konstruktorem i Twoim zadaniem jest przygotowanie dokumentacji rysunkowej projektu? A może zajmujesz się detalowaniem konstrukcji żelbetowych? Praca z modelem BIM ułatwia tworzenie dokładnej dokumentacji i minimalizację błędów, dzięki możliwości koordynacji w przestrzeni 3D. Automatyczna aktualizacja rysunków i generacja zestawień to dodatkowe zalety, ograniczające ilość czasochłonnej pracy.

Zapisz się na tę prezentację i poznaj korzyści z tworzenia projektu w postaci modelu BIM.

Wybierz termin i kliknij:


#Revit #MEP projekt #BIM
Zajmujesz się projektowaniem instalacji i szukasz rozwiązania, które ułatwi koordynację z projektami architektury i konstrukcji? Ręczne tworzenie zestawień zajmuje Ci zbyt dużo czasu? Praca z informacyjnym modelem budynku zapewnia dużo większą świadomość przestrzenną, pozwalając na dokładne skoordynowanie przebiegu rur, kanałów i instalacji elektrycznych. Nasycenie modelu informacją umożliwia też automatyczne generowanie zestawień elementów projektu.

Zapisz się na tę prezentację i zobacz, jak usprawnić projektowanie instalacji, dzięki ułatwionej koordynacji w modelu oraz automatyzacji tworzenia zestawień.

Wybierz termin i kliknij:


#projektowanie #BIM
Jesteś architektem i szukasz możliwości usprawnienia pracy nad projektami oraz minimalizacji mozolnych, pracochłonnych czynności? Prawdopodobnie coraz częściej spotykasz się też z wymaganiami ze strony inwestorów, dotyczącymi realizacji projektów w oparciu o metodykę BIM. Projektowanie, bazujące na tworzeniu modelu informacyjnego, nie tylko pozwala zoptymalizować nakłady pracy, ale zapewnia też większe możliwości podejmowania nowych zleceń.

Zapisz się na tę prezentację i zobacz, jak projektować szybciej i dokładniej, tworząc model w oparciu o BIM.

Wybierz termin i kliknij:


#stal #konstrukcje stalowe
Twoja praca to projektowanie i detalowanie konstrukcji stalowych? Dużo czasu zajmuje Ci ręczne opracowanie dokumentacji i wprowadzanie zmian? Rozwiązaniem może być praca z parametrycznym modelem BIM, który pozwoli zautomatyzować generowanie dokumentacji, ułatwić zmiany w projekcie i pomóc w szybkim tworzeniu plików dla obrabiarek NC.

Zapisz się na tę prezentację i zobacz, jak wykorzystać model konstrukcji stalowej do szybkiego detalowania i wydania dokumentacji dla produkcji.

Wybierz termin i kliknij:


#Projekt koncepcyjny #BIM
Zajmujesz się projektami o dużej skali i potrzebujesz narzędzi koncepcyjnych, pozwalających na wymodelowanie dużych obszarów terenu wraz z budynkami i infrastrukturą? A może problemy sprawia Ci prezentacja projektu w szerszym kontekście otoczenia, aby w przekonujący sposób przedstawić zamysł projektowy?

Zapisz się na tę prezentację i zobacz, jak zgromadzić dane z różnych źródeł i wygenerować model kontekstowy, ułatwiający zrozumienie koncepcji i podejmowanie decyzji.

Wybierz termin i kliknij:


#dane w chmurze #CDE
W swojej codziennej pracy prowadzisz projekty, angażujące wiele zespołów branżowych? Prawdopodobnie zmagasz się z takimi problemami jak ograniczony obieg informacji, opóźnienia w przekazywaniu plików czy utrudniona komunikacja. Wykorzystanie jednolitej platformy wymiany danych – CDE – pozwoli uniknąć tych utrudnień i zmaksymalizować korzyści z dostępu do aktualnych informacji. Kolejnym krokiem może być dynamiczna, wspólna praca w nad projektami w chmurze.

Zapisz się na tę prezentację i zobacz jak efektywnie koordynować prace nad projektem, używając wspólnego źródła danych oraz możliwości współpracy w chmurze.

Wybierz termin i kliknij:


#koordynacja #oś czasu #widok
Zajmujesz się koordynacją międzybranżową i weryfikacja zgodności na podstawie płaskiej dokumentacji sprawia Ci kłopot? A może używasz modeli 3D, ale ręczne sprawdzanie kolizji jest zbyt pracochłonne?

Zapisz się na tę prezentację i zobacz, jak uniknąć czasochłonnych zmian, automatycznie wykrywając i kontrolując kolizje w projektach.

Wybierz termin i kliknij:


#Projekt koncepcyjny #Analiza wczesnej fazy #Dynamo
Projekt na etapie koncepcji ulega wielu zmianom, których wprowadzanie wymaga prostego i elastycznego środowiska pracy. Tak stworzony projekt często musi być jednak całkowicie odtworzony na późniejszych etapach procesu. Szukasz narzędzia, które umożliwi intuicyjną i elastyczną pracę nad koncepcją w modelu 3D, a jednocześnie pozwoli na jej optymalne wykorzystanie w dalszych stadiach projektu?

Zapisz się na tę prezentację i zobacz jak łatwo i szybko tworzyć modele koncepcji architektonicznych, będące dobrą podstawą dla dalszego rozwoju projektu.

Wybierz termin i kliknij:


Nasz zespół techniczny

Michał Zając

Michał Nowicki

Solution Technical Specialist

Kamil Dziedzic

Solution Technical Specialist

Krzysztof Spelina

Dariusz Maziarz

Solution Technical Specialist

Rafał Wojtasik

Software Technical Specialist

Mateusz Matłosz

Bartosz Pawluś

Software Technical Specialist